Ads (728x90)

Keçiboynuzu formülü;
Hazırlanışı: Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz.
Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

Keçiboynuzu aynı zamanda sperm artıcı özelliğe sahip. Bu kürü onun içinde uygulayabilirsiniz. Bunun yanında zayıflık için de çare. Yemeklerden 1 saat önce çiğ olarak 2 adet keçiboynuzu yerseniz, tokluk hissi yaratır.
Keçiboynuzu akciğer kanseri için de önleyici. Bunun için kürün hazırlanışı şöyle: Soğuk su altında 6-7 adet keçiboynuzunu yıkadıktan sonra yarım litreden biraz fazla kaynamakta olan suyun içine kırarak atınız. 3-4 dakika hafif ateşte ağzı kapalı olarak kaynadıktan sonra 20 dakika soğumaya bırakınız. Soğuduktan sonra temiz bir kaba suyunu alınız. Her ay 4 gün, sabah ve akşam birer çay bardağı içiniz..
Tepkiler:

Yorum Gönder

Blogger