Ads (728x90)

8 HAFTADA 8 KİLO VERMENİN EN DOĞAL VE KOLAY YOLU
BİBERİYELİ ZAYIFLAMA ÇAYI (42 süzen poşet)
Nurs biberiyeli zayıflama çayıvücuttaki yağ tomurcuklarını eriterek idrar yolu ile atılmasını sağlar ve...
Tokluk hissi verir
Sinir - Sitres
Uyku Düzensizliği,
Hormon Dengesizliği
Bağırsak
Mide Şişkinliği
Kabızlığı gidermede yardımcıdır...

Kürümüz bir aylık kullanım paketini içermektedir

21 günlük kullanım şekli

SÜZEN POŞET ÇAYLARIN HAZIRLANMASI: süzen poşeti kupa bardağına koyunuz üzerine sıcak su ilave ediniz 3 dk dem aldıktan sonra içiniz her süzen poşeti iki defa demleyebilirsiniz

9:00 güne sıcak su içerek başlıyoruz:neden sıcak su ? her organın insan metebolizma saatine bağlı olarak çalışma saatleri vardır midemizin çalışma saatleride sabah 7:00 ila 9:00 arasıdır. Bizim içeceğimiz bir bardak sıcağa yakın ılık su midemizde sindirim işleminin durmasını engelleyecek ve gastrit ve reflü hastalığına yakalanma riskini %80 azaltacaktır. çünki mide ilk giren şey ne çok sıcak nede çok soğuk olmalıdır


10:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: Pankreastan salgılanan sindirim enzimleri midede sindirimi gerçekleştirmekte ve besinler ayrıştırılarak kalın bağırsağa sevk edilmektedir. Sindirim salgısın artıran bu çayımız ayrıca en çokacıktığımız bu saatlerde bize tokluk hissi vermekte, kendimizi tok hissetmemizi sağlamaktadır.


11:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: Pankreastan salgılanan sindirim enzimleri midede sindirimi gerçekleştirmekte ve besinler ayrıştırılarak kalın bağırsağa sevk edilmektedir. Sindirim salgısın artıran bu çayımız ayrıca en çokacıktığımız bu saatlerde bize tokluk hissi vermekte, kendimizi tok hissetmemizi sağlamaktadır.


12:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: İnsan metebolizma saati son derece mükemmel bir şekilde işlemekte ve öğlen yemek yeme alışkanlığı olan insanlarda bu saatlerde ciddi açlık hissi uyanmaktadır. Açlık %90 sinir sistemi ile alakalı bir olgu olup insan beyninde kuramladığı bir şeydir. Şöyle bir örnekleme yapılabilir: ramazan ayında oruç tutan insanlar öğlen değilde iftar vaktine yakın neden açlık hissini yoğun yaşıyorlar hiç düşündünüz mü? Açlık ve Tokluk bilimsel olarak irdelendiğinde insan metebolizmasının salgıladığı enzimler ile alakalı olduğu tam olarak anlaşılacaktır.


13:00 Öğle öğünü vakti Bu vakit Öne veya geriye çekilebilir bu proğram kişilerin isteklerine göre herkeze özel olarak hazırlanmaktadır. eğer özel durumunuz yok ise bu proğramı uygulamanızı şiddetle tavsiye ederiz. öğle öğünü herhangi bir sebze çorbası veya çok az yağlı sebze yemeği ile geçiştirilebilir. Unutmayın kilo vermek çok basit bir matamatiksel heseba dayanmaktadır. Aldığınız kalori miktarı harcadığınızdan muhakkak az olmalıdır. bunun için yiyerek kilo verme terimi bizim ülkemiz ve kültürümüz için mümkün gözükmemektedir. Ama az yiyerek rahatlıkla kilo verebilirsiniz.


14:00 bir su bardağı nane limon çayı: İnsanın çevresine alışması bile bir zaman dahilinde meydana gelmektedir. Allahın bizim benliğimize koymuş olduğu alışma hissi esasında çok faydalı bir şeydir. Ama bu zaman almakta ve metebolizmamızı bir nebze de olsun zorlamaktadır. Bizim bu küre ve beslenme şekline alışmamız biraz zaman alacağı gibi midemizde herhangi bir gaz proplemine mahal vermemek için nane limon çayını içmenizi özellikle öneririz..


15:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: Öğlen sebze ağırlıklı beslensek bile vücudumuzda bunların sindirilmesi ortalam 3 saati bulmaktadır. ve kalın bağırsak vasıtası ile sindirdiğimiz her gıda amino asitlerine kadar ayrılıp kana karışmaktadır. Vücudumuz bize bu kadar yeter artık sindirim dursun dememekte ve ihtiyaç fazlasını yağ hücrelerine depo etmektedir. Metebolizma hızımızı biraz artırmak bizim ihtiyacımız olan bir şey olup öğeden sonra biberiyeli çayımzı kullanmak metebolizma hızınızı artırıracaktır.


15:30 bir adet meyve kuru kayısı veya kuru erik tüketilebilir. Özellikle lifli meyveleri tüketmenizi öeneririz bu öğün akşam yemeğini az yemenize yardımcı olur


16:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay:Öğlen sebze ağırlıklı beslensek bile vücudumuzda bunların sindirilmesi ortalam 3 saati bulmaktadır. ve kalın bağırsak vasıtası ile sindirdiğimiz her gıda amino asitlerine kadar ayrılıp kana karışmaktadır. Vücudumuz bize bu kadar yeter artık sindirim dursun dememekte ve ihtiyaç fazlasını yağ hücrelerine depo etmektedir. Metebolizma hızımızı biraz artırmak bizim ihtiyacımız olan bir şey olup öğeden sonra biberiyeli çayımzı kullanmak metebolizma hızınızı artırıracaktır.


17:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: Akşam yemeğinden önce alınan bu çay size tokluk hissi vereceği gibi sindirim hızınızı da artıracaktır. Öğleden sonra yavaş devam eden sindirim hızlanacaktır.


18:00 bir kupa bardağı biberiyeli karışık çay: Akşem yemekten önce içeceğiniz bir kupa bardağı biberiyeli çayımız size acıktım acıktım diye baskı yapan sinir sisteminizi ve midenizi rahatlatacak ve kendiniz tok hissetmenizi sağlayacaktır.


19:00 akşam öğünü vakti: Kültürümüzde akşam yemekleri genelde bol kalorili yiyeceklerden hazırlanmakta ve damak tadımızdan ne yazıkki kolay kolay vaz geçememekteyiz. Çok aç olarak sofraya oturmakta yeme hızını artırmakta ve porsiyon seviyesini oldukça büyük hale getirmektedir. bizim bu proğramımızda özellikle ilk 21gün sebze ağırlıklı beslenmekte ve düşük kalorili yiyecekler tüketilmektedir. Bu yüzden akşam yemeğini sadece sebze yemeği yemenizi öneririm.


Özellikle akşam yemeğinden sonra en az bir buçuk saat hiç bir şey yemeyin su veya çay içmeyin. Midede sindirim akşam yemek bittikten 20 dk sonra başlamaktadır. Ve sizin alacağınız her hangi bir gıda hem midede sindirimi yavaşlatacak hemde salgılanan sindirim asitlerinin özafakusa yani yemek borusuna zarar vererek reflü olmanıza sebebiyet vereceğini bilmenizi isteriz.


21:00 bir su bardağı mısır püskülü suyu veya maydonoz limon kürü uygulayın
22:00 bir su bardağı mısır püskülü suyu veya maydonoz limon kürü uygulayın

bu kürlerin nasıl yapılacağı tarifi sizlere iletilecektir

saygılarımızla Herbalist ADNAN YILDIRIM

Kapıda ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olup sorularınız için bize başvurabilirsiniz


8 haftada 8 kilo için uygulayacağımız kür sadece 47 liradır içerisinde  
4 adet biberiyeli zayıflama çayı (168 süzen poşet tam 40 günlük kullanım) ve  mısır püskülü ve nane limon çayı bulunmaktadır

TESLİMAT BİLGİLERİ :
ÜRÜN TESLİMATLARI PTT KARGO İLE YAPILMAKTADIR. ÜRÜN GÖNDERİLERİ SİPARİŞ AKABİNDEKİ BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ GÖNDERİLMEKTEDİR. ÜRÜNLERİN ZİYARETÇİLERİMİZİN ADRESİNE ULAŞMASI BULUNDUKLARI LOKASYONA GÖRE 3 İLA 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE PTT KARGO TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. WEB SİTEMİZ ANA SAYFASINDAN KARGO TAKİBİNİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN ALACAĞINIZ KARGO TAKİP NUMARANIZ İLE ONLİNE OLARAK DA YAPABİLİRSİNİZ.

YURT DIŞINA ÜRÜN GÖNDERİMİZ YOKTUR. YURT DIŞINDAN ÜRÜN TALEP EDEN ZİYARETÇİLERİMİZE ÜRÜNLERİMİZİ KENDİLERİNE ULAŞTIRABİLECEK TÜRKİYE’ DEKİ YAKINLARINA ÜRÜN GÖNDERİMİZ MEVCUTTUR.

Tepkiler:

Yorum Gönder

Blogger