cinsel-gucu-artiran-yiyecekler

İncir ve çilek yiyerek gücünüzü tazeleyin

* Çikolata: Beyindeki serotonin seviyesini artırır ve mutluluk hissi verir. Kadınlar, erkeklere oranla çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlıdır. Çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori, cinsel uyarıcıdır.Düzenli kullanın
* Çilek: Cilt sorunları için en iyi meyvelerden birisi olan çilek, aynı zamanda güçlü bir afrodizyaktır.
* Fıstık ve fındık: E vitamini içeren, insanı mutlu eden fıstık ve fındık cinsel gücü artırır.
* İncir: Erkeklerin cinsel gücünü olumlu etkiler. Bir kilosunda 2 bin 900 kalori bulunan incir, E ve B vitaminleri bakımından da zengindir.
* Muz: Kokusuyla bile mutluluk veren muz, özellikle kabuğu ile pişirildiğinde cinsel gücü oldukça artırır.
* Avokado: Avokadoda bulunan temel yağ asitleri ve antioksidanlar seks hormonlarının üretimini hızlandırır. Haftada üç kez avokado yiyenlerde meyvenin etkisi iki hafta içinde görülür.
* Badem: Üretkenliğin sembolü olan bademin yemeklerden sonra ikram edilmesi öneriliyor.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget