anormal adet döngüsü ve infertilite icin hayit tohumu

Bu konu ile alakalı 1954 yılından bu güne dünya çapında en az 17 çalışmadan haberdarız. Bu çalışmaların tamamını topladık ve sizlere anlayabileceğimiz dile bir özet çıkardık. Meyvenin test edilen şekli Etenol ile yapılmış sıvı Extrat  20 damla günde iki kez, 15 damla günde üç kez ve meyvenin katı extrat kapsülleri günlük 1-2tablet, Bu çalışmanın amacı hipofiz bezinde proloktin salgılama seviyelerinin nasıl değiştiğini gözlemlemek ve çalışmaya katılan toplam52 kadın.Çalışma Almanyada yapılmış olup bizimle bir alakası olmadığını beyan etmek isterim. Çalışma toplamda 6 ay sürdü ve bu süre zarfında 2 bayan hamile kalmasına rağmen hiç bir yan etki gözlemlenmedi. Anormal adet döngüsü saptanan 48 kadından adet döngüsü ilk 3 ayın sonunda tamamen normal seviyeler ulaştı, Ve dünya sağlık örgütü monografiyerleri bu denemenin tamamını not alıp tıp literatüründe yayınladılar. ve progestoran seviyesi çok yüksek olan 43 kadının tamamının progesteron hormon seviyelerinin normal hale geldiği saptandı.

yapılan araştırmaların tamamı WHO yani dünya sağlık örgütü tarafındankayıt altına alınmış ve monograflarında yayınlanmıştır.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget