cilt lekelerine doğal çözüm

Cilt lekelerinden kurtulmak mümkünmü?

Cilt lekesi oluşumunda bir çok dış etmen vardır. İnsan hafızası hergün aynaya bakdığından hiç bir lekenin nasıl oluştuğunu nekadar büyüdüğünü ne hale geldiğini iyice göze görünür olmadan farketmeyebilir. Karşılaştığımız bir kaç sorunu hem anlatarak hemde nasıl lekenin giderilebileceğini açıklamaya çalışarak bir yazı kaleme alacağız.

İlk olarak Genelde gençlerde karşılaştığımız vaka sivilce ve sivilcenin bırakmış olduğu izler.
Yaş grupları 13-30 yaş arasında değişen bu şikayete sahip insanlar; gördüğümüz kadarı ile bu problemin bir sabunla veya kremle geçebileceğini düşünecek kadar iyimserler. Aslında akne ve akneden kurtulma yollarını bir başka yazımızda anlatmıştım (yazı için tıkla) Sivilce propleminin tamamen yada kısmen geçtiğini varsayarsak asıl bundan sonraki mesel bırakmış olduğu izler. Biz insanı ve derma tabakasını incelerken genelde hücre denilen en küçük yapıtaşımıza çok itibar etmeyiz oysaki sivilce ve septomları bu yapıtaşlarımızın hem hücre duvarına hemde iç sıvısı ver organel yapısına zarar vermektedir.
Derimiz kabuk değildir yaşayan organizmadır. 

Normal koşullar altında metebolizmamızın hasarlı yaşlı hücreleri yıkıp yeni hücreler ile yola devam etmesi gerekiyor ama ne yazıkki bu her zaman vaki olmuyor.  Genelde bakış açımız bir sabun ve bir kremle hücresel iyileştirme yapabileceğimiz rengin eskisi gibi olabileceğini düşünmek.. Bizim burada tarif edeceğimiz yöntem ise tamamen bize özgü ve 2009dan beri binlerce kişiye uygulatılan bir yöntem. Hiç bir zaman Lekenizin %100 kaybolacağını söylemek gafletinde bulunmayız lakin genel ve kısmi iyileşmeler net bir şekilde oluşuyor. Bu kullanılan ürünün kalitesi ilede doğru orantılı.

İlk aşama Volkan kil ve ozon terapi
ilk 40 günlük aşama belli bir diyet programı ve yanardağ eteklerinden toplanmış veya termal su ile karılmış volkan kili ve ozon terapi: Evveliyatla beslenme programımızdan bahsedelim istiyorum. Unutmayalım cildimiz ve hatta lekelerimiz hücrelerden oluşan canlı bir organizma bu 40 günlük süreçte hayvansal gıdalardan uzak durur isek veya 21 gün bilfiil oruç tutabilirsek gerçek manada yaşlı hücrelerden tüm vücudumuzu temizleyebiliriz.Bu süreçte Beslenme programı için ayrıyetten Facebook grubumuz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Volkanik kil ve 150 saat boyunca ozonlanmış ozon yağı ile cildimizi her gece hem arındırma ve temizleme hemde hücresel dönüşüm programına tabi tutmamız gerekiyor. Özellikle ozon yağını bulabileceğimiz en kalitesini alıp kullanmalıyız zira sonuç kalite ile doğru orantılı. Keskin bir yosuna benzer koku almamız gerekiyor parfümlüleri tercih etmeyin. 40 gece boyunca maskemizi yapıp 20 dk sonra cildimizi ılık su ile yıkayarak ozon yağını sürelim ve uyuyalım sabak ise katı sabunla cildimizi temizleyip su bazlı nemlendirici kullanalım. 40 gün içerisinde leke oluşumlarının yaklaşık %30-50 arası kaybolduğunu göreceksiniz. Sadece ilk gün cildinizi 3-5 kare fotoğraflayın ve 40.günde de tekrar fotoğraflayarak karşılaştırma yapın. Bu en öncelikli kuralımız.
uygulama öncesi ve sonrası

İkinci aşama

İkinci aşama pigmentasyon tedavisi. Çeşitli çiçek özleri içeren bazı leke kremleri (isimleri için mesaj atın) ve bizim ürettiğimiz kudret narı kırmızı kantaron mango kabuğu kızılcık yağı gibi bitki özlerini içeren bir leke kremini 60 gün her gece cildimizi doğal gül suyu ile temizleyerek sürmemiz gerekiyor. Bakın ilk aşama uygulanmaz ise ikinci aşamanın çok bir faydası olmuyor. unutmayalım bu tür programlar ancak yeni hücreler ile sonuç verir. Aslında İlaç sektörü çok kısır bir döngünün içerisinde ve doğunun ruh ve kan-karaciğeri toptan ele alan tedavi yaklaşımları karşısında batı ve ilaç üreticileri tamamen antibiyotik-kortizon-iyileştirmeyen ani müdahale ilaçları üçgeninden bir türlü sıyrılabilmiş değil. Cildimize sirayet eden her rahatsızlığın hem ruhsal hemde karaciğer ve kan endeksli sebepleri vardır.

Cilt lekelerinden arınmak için sabırlı olup 3-6 ay arasında doğru yöntemleri uygulamanız gerekiyor.
Genelde bu durumu sadece dermatolojik bir vaka olarak düşündüğümüz için ne gerekli zamanı nede gerekli sabrı bu tür uygulamalara göstermediğimiz hepimizin malumu. Ne yazıkki rönesans tıbbı için üretim yapan ilaç ve kozmetik üreticileri hep aynı kafa ve mantık yapısı ile üretim yaptıklarından mütevellit derdimizin dermanı olamıyorlar. Anadolu selçuklu ve osmanlı halk hekimliğinin son temsilcileri olarak bizler bir çok hastalık ve sağlık probleminin ruh mevhumundan bağımsız olarak çözülebileceğini düşünmüyoruz. O yüzden En basit gördüğümüz leke sorunu bile 2-3 aşamada halledilebiliyor. Keşke sürünce lekeyi iyi edebilecek başarılı kremler olsa ve yeryüzünde kimsenin bu tür problemi olmasa. Basit bir mantık sunacak olursak Hollywood yıldızlarının ve hatta bizim aktrislerimizin cilt yapıları genelde çok kötü ve inanın onlar en pahalı cilt kremlerini kullanıyorlar. Paraları olduğu halde çözüm bulamamalarının bir sebebi olmalı değil mi? Biz de size %100 çözüm vadetmiyoruz. Sadece soruna doğru pencereden bakarak %50 ye yakın bazen daha yüksek oranda probleminizin çözülebileceğini aynelyakin gördük ve son 4 yıldır tüm leke problemi olan müşterilerimize bu programla yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Saygılarımızla
Hr. Adnan Yıldırım

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget