arı sütü kremi ve arı sütünün faydaları

Bu yöntem sayesinde, özellikle 35 yaş üstü kadınlar büyük kozmetik şirketlerinin etkisiz ürünlerini
bıraktı.

 Şu an nasıl göründügünüz hiç önemli değil. En fazla 8 hafta sonra 15 yıl genç gösterdiğinizi ögrenenlerin şaşkın bakışlarını görmeye başlayacaksınız. Evde uygulanabilen, mikrotanecikli kırışıklık tedavisi ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. İnanması zor ama bu yöntem kesin sonuç veriyor.
 Bu formül, deri tabakasında derinlere nüfuz ederek hücreleri harekete geçiriyor ve metabolizmayı kendi kollajenini üretmeye teşvik ediyor
 Özel Tanı; Japon Kadınlar 20 Yaş Daha Genç Gösteriyor
 Peki Neden ? Dünya Genelinde Arı Sütü En Çok Japonyada Kullanılıyor.. Tüm doğal ilaçların anası olarak kabul edilen arı sütünün bilim adamları tarafından kabul edilen mucizevi etkileri var bunların en başındada cilt üzerindeki yenileme , gençleştirme etkisi geliyor. Kırışıklıkları yok eden ve yaşlanma ile savaşan bu yöntemin özel formülü ise olması gerektiği gibi %100 doğal. Formülün en etkili içeriği de, yönteme adını veren Arı Sütü 

 Arı Sütünü Biraz İnceleyelim (Dünyada Gençlik Iksiri Biliniyor)


Arısütü; 5-15 günlük yaştaki işçi balarılarının, kraliçe (ana) arıyı beslemek için yutakaltı bezlerinden (hypopharyngeal) salgıladıkları, hammaddesi binbir çiçeğin balözü, çiçek poleni ve balarılarının enzimlerinden oluşan sedef görünümünde, peltemsi, (1/1 gr/cm3) özgül ağırlığında, organik asit karakterinde, %100 naturel, olağanüstü yüksek oranda hayati vitaminler, enzimler, mineraller, proteinler ve aminoasitler taşıyan yüksek besin değerli bir balarısı ürünüdür. Dünyanın en üstün doğal gıdasıdır ve doğadaki bütün doğal ilaçların annesi sayılır. Balarısı ortalama 40 gün yaşar, Arısütüyle beslenen kraliçe arı ise 7 sene yaşar ve dünyanın en fazla yumurtlayan canlısı olarak günde ortalama 3000 kez yumurtlar..


PEKİ MUCİZE ARI SÜTÜNDEN EN KOLAY ŞEKİLDE NASIL FAYDALANIRSINIZ? İŞTE SİZE CEVABI...

Mucize Formül: ARI SÜTÜ Krem! 

Arı Sütü kremi veya ( mucize japon kremi ), yaş ilerlemesi ile meydana gelen değişimlerle mücadele eder ve cildin iç rezervlerini aktifleştirir. Ultraviyole ışınlarına karşı cildi korumak için çeşitli vitaminler içerir ve cilt hücrelerinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırıp biyolojik olarak pasif unsurları azaltır. Geniş spektrumlu vitaminler birleşerek savaştıkları kırışıklıkların yeniden oluşmasını engeller. 

 Kırışıklıklar Neden Tehlikeli? 

Kırışıklıklar yüz kaslarının aşırı aktivitesinden kaynaklanan, cilt elastikiyetinin, sıkılığının ve ihtiyacı olan nemin kaybını gösterir. Kırışıklıklar kan damarlarını kapatmaktadır, bu da deride kan ve lenf dolaşımını bozar. Cilt yeterince oksijen alamazsa kırışıklıklar daha derinleşir ve eğer tedavi edilmezse, süreç geri döndürülemez. Arı Sütü kremi cilt için kolajen liflerine ek olarak hiyaluronik asit molekülleri arasında bulunan elastikiyeti sağlıyor. 

Arı Sütü Kremi Ne Kadar Sürede Etki Eder? 

Arı sütü Vitamin, enzim, mineral, aminoasit ve protein açısından çok zengin olan arı sütü içeriğinde
A,C, D, E, K, H vitaminleri ile B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 vitaminlerini barındırır. Ayrıca başka hiçbir maddede olmayan 10-HDA’yı içerir. Arı sütü krem cilt ile buluştuğunda 24 saat içinde aktif olarak çalışmaya başlar. Bu sayede tüm kırışıklıklar ilk 14 gün içerisinde yok olmaya başlıyor.


Arı Sütü Krem'i Kimler Kullanmalı? 
18 yaş üstü göz torbası sorunu yaşayanlar ile birlikte, 25 yaş üstü kırışıklık sorunları yaşayanlar ve yaşlanma etkileri başlamış tüm kadınlar ve erkekler bu ürünü mutlaka kullanmalı.

 Arı Sütü Krem Nasıl Kullanılmalı? 
Her gün en az 2 kere 6 saat ara vererek cildinizi temizledikten sonra hafifçe uygulayın ve yedirinceye kadar masaj yapın. Etkilerini hemen hissedeceksiniz. Sonrasında sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

 Arı Sütü Krem Ne Kadar Etkili? 
Arı Sütü Krem yaş ilerlemesi ile meydana gelen değişimlerle mücadele eder ve cildin iç rezervlerini aktifleştirir. Çok çeşitli vitaminler ve mineraller içeren Arı Sütü krem su bazlı hafif formülü ile cildin daha derin katmanlarına nüfuz ederek etkili bir şekilde cildi besler. Ultraviyole ışınlarına karşı cildi korumak için çeşitli vitaminler içerir ve cilt hücrelerinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırıp biyolojik olarak pasif unsurları azaltır. Geniş spektrumlu vitamin, eser elementler ve amino asitler birleşerek savaştıkları kırışıklıkların yeniden oluşmasını engeller. Arı Sütü krem dünya genelinde tıp tarihinde %100 organik olarak vücuda mucize etkileri olduğu bilimsel olarak kabul edilen ilk ve tek organik takviyedir.

Arı sütü kremini spariş vermek için facebooktan bizimle irtibata geçebilirsiniz veya en alt sağ köşedeki mesaj formundan direk mesaj atabilirsiniz%100 dogal Ari sutu kremi kargo dahil kisa bir sureligini 59 tl yerine tanitim fiyatina 29 tl kutusundan 2 adet cikiyor...
Posted by Maysavital on 22 Şubat 2016 Pazartesi

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget