aloe varenın yan etkileri ve ilaçlarla etkileşimleri


Etkileşimler:

Eğer Şu anda aşağıdaki ilaçlardan hiçbiriyle birlikte tedavi ediliyor iseniz, önce sağlık kuruluşu ile konuşmadan aloe vera kullanmamalısınız.
Antidiyabetik İlaçlar - aloe vera ve gliburit, tip 2 diyabet tedavisinde kullanılan bir ilaç kombinasyonu kan şekeri kontrolü ve trigliserit (yağ) kan düzeyleri yardımcı olabilir. Tek başına veya diğer ilaçlarla kombinasyon halinde aloe lateks kullanan şeker hastalığı olan kişiler düşük kan şekeri seviyeleri potansiyel komplikasyonları önlemek için sağlık personeli tarafından yakından izlenmesi gerekir.
Hidrokortizon - Aloe jel şişme azaltmak için hidrokortizon yeteneğini artırabilir.
Digoksin ve Diüretikler - Oral aloe potasyum düzeylerini azaltabilir Çünkü, aloe lateks diüretikler veya digoksin (düzensiz kalp ritmi ve konjestif kalp yetmezliği tedavisinde kullanılan bir ilaç) alan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bu ilaçlar vücutta düşük potasyum düzeyleri, aloe ve digoksin veya diüretik kombinasyonu bu önemli mineralin tehlikeli düşük seviyelerde neden olabilirsiniz.

İlaç Etkileşimleri:

DigoxinDiureticsGlyburideHydrocortisone içeren İlaçlar

Alternatif İsimler:

Aloe; Aloe Vera
  • 2007/02/24: Geçen üzerine yorum
  • Steven D. Ehrlich, NMD, tamamlayıcı ve alternatif tıp konusunda uzmanlaşmış özel uygulama, Phoenix, AZ. VeriMed Healthcare Network tarafından sağlanan inceleyin.
Adam KaliteADAM, Inc ayrıca Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu (www.urac.org) olarak bilinen URAC tarafından akredite edilmiştir. URAC akreditasyon programının ADAM kalite ve hesap verebilirlik titiz standartlarına uygun olduğunu belirtmek amacıyla bağımsız bir denetim olduğunu. ADAM online sağlık bilgileri ve hizmetleri için bu önemli ayrım ulaşmak için ilk biridir. ADAM adlı yayın politikası, editöryal süreç ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi edinin. ADAM Ayrıca Hi-Etik kurucu üyesidir ve Net Vakfı (www.hon.ch) üzerine Sağlık ilkelerine abonedir.

Burada verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi acil durumlarda veya herhangi bir tıbbi durumun teşhis ya da tedavi için kullanılmamalıdır. Lisanslı bir tıbbi profesyonel her türlü tıbbi durumların tanı ve tedavisi için danışılmalıdır. Tüm tıbbi acil durumlar için 911 arayınız. Diğer sitelere linkler sadece bilgi içindir - onlar bu diğer sitelerin ciro teşkil etmemektedir. © 1997 - 2013 ADAM, Inc belgede yer alan bilgilerin herhangi çoğaltılması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.
adam.com

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget