Amerikan ginsenginin ilaçlar ile etkileşimleri


Etkileşimler:

Eğer aşağıdaki ilaçlardan herhangi biri ile tedavi ediliyor ise, ilk olarak sağlık kuruluşu konuşmadan ginseng kullanmamalısınız:
Anti-Diyabetik ilaçlar - Amerikan ginsengi kan şekeri düzeylerini düşürebilir. Bu nedenle, bu bitki kan şekeri düşürücü reçeteli ilaçların etkinliğini etkileyebilir. Eğer insülin ve oral hipoglisemik ajanların da dahil olmak üzere diyabet için ilaçlar, alıyorsanız Amerikan ginsengi kullanmadan önce sağlık kuruluşu ile konuşun.
Kan inceltici ilaçlar - Bazı raporlar ginsenosidler muhtemelen varfarin, bir kan inceltici ilaç etkinliğini azaltabilir göstermiştir. Buna ek olarak, ginsenosidler trombosit aktivitesini inhibe edebilir ve bu nedenle de muhtemelen ya da aspirin ile birlikte kullanılmaması gerekir.
Psikiyatrik ilaçlar - Amerikan ginsengi, çeşitli psikiyatrik bozukluklarda kullanılan ilaçların etkilerini abartmak olabilir, bu yüzden birlikte alınmamalıdır. Orada Asya ginsengi ve antidepresan ilaç, phenelzine (manik atakları baş ağrısı değişen belirtiler sonuçlanan, monoamin oksidaz inhibitörleri olarak bilinen bir sınıfa ait olan arasındaki olası etkileşimi içeren raporlar ve tremulousness oylandı
Morfin - Asya ginsengi morfin ağrı kesici etkileri engelleyebilir.

İlaç Etkileşimleri:

Kan inceltici MedicationsHaloperidolMAO InhibitorsMorphine Sülfat

Alternatif İsimler:

Amerikan Ginseng; Ginseng, Amerikan; Panax quinquefolium
  • 2007/01/25: Geçen üzerine yorum
  • Ernest B. Hawkins, MS, BSPharm, RPh, Sağlık Eğitim Kaynakları ve Steven D. Ehrlich, NMD, tamamlayıcı ve alternatif tıp, Phoenix, AZ uzmanlaşmış özel uygulama. VeriMed Healthcare Network tarafından sağlanan inceleyin.
Adam KaliteADAM, Inc ayrıca Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu (www.urac.org) olarak bilinen URAC tarafından akredite edilmiştir. URAC akreditasyon programının ADAM kalite ve hesap verebilirlik titiz standartlarına uygun olduğunu belirtmek amacıyla bağımsız bir denetim olduğunu. ADAM online sağlık bilgileri ve hizmetleri için bu önemli ayrım ulaşmak için ilk biridir. ADAM adlı yayın politikası, editöryal süreç ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi edinin. ADAM Ayrıca Hi-Etik kurucu üyesidir ve Net Vakfı (www.hon.ch) üzerine Sağlık ilkelerine abonedir.

Burada verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi acil durumlarda veya herhangi bir tıbbi durumun teşhis ya da tedavi için kullanılmamalıdır. Lisanslı bir tıbbi profesyonel her türlü tıbbi durumların tanı ve tedavisi için danışılmalıdır. Tüm tıbbi acil durumlar için 911 arayınız. Diğer sitelere linkler sadece bilgi içindir - onlar bu diğer sitelerin ciro teşkil etmemektedir. © 1997 - 2013 ADAM, Inc belgede yer alan bilgilerin herhangi çoğaltılması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget