astragalusun ilaçlar ile etkileşimleri


Etkileşimler:

Eğer aşağıdaki ilaçlardan herhangi biri ile tedavi ediliyor ise, ilk olarak sağlık kuruluşu konuşmadan astragalusun kullanmamalısınız:
Antiviral ilaçlar - Astragalus gibi asiklovir ve interferon gibi bazı antiviral ilaçların etkilerini artırabilir.
Astragalus siklofosfamid, nakli reddi olasılığını azaltmak için kullanılan bir ilaç yanı sıra kortikosteroidlerin bağışıklık baskılayıcı etkilerini gidermek olabilir - bağışıklık sistemini baskılayan ilaçlar.
Diyabet ilaçları - Astragalus diyabet ilaçların etkilerini daha güçlü yapma, kan şekerini düşürebilir.
Yüksek kan basıncı ilaç - Astragalus bu ilaçların etkilerini daha güçlü yapma, kan basıncını düşürebilir.
Diüretikler (su hapları) - Astragalus bir diüretik ve diğer diüretikler etkilerini daha güçlü hale getirebilir.
Anti-Pıhtılaşmayı (kan sulandırıcı) - Astragalus kanama ve felç riskini artırarak, bu ilaçların etkilerini daha güçlü hale getirebilir.

İlaç Etkileşimleri:

Siklofosfamid

Alternatif İsimler:

Astragalus, Astragalus membranaceus, Astragalus mongholicus, Huang-qi; Süt-Fiğ Kök
  • 1/7/2007: Geçen üzerine yorum
  • Steven D. Ehrlich, NMD, tamamlayıcı ve alternatif tıp konusunda uzmanlaşmış özel uygulama, Phoenix, AZ. VeriMed Healthcare Network tarafından sağlanan inceleyin.
Adam KaliteADAM, Inc ayrıca Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu (www.urac.org) olarak bilinen URAC tarafından akredite edilmiştir. URAC akreditasyon programının ADAM kalite ve hesap verebilirlik titiz standartlarına uygun olduğunu belirtmek amacıyla bağımsız bir denetim olduğunu. ADAM online sağlık bilgileri ve hizmetleri için bu önemli ayrım ulaşmak için ilk biridir. ADAM adlı yayın politikası, editöryal süreç ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi edinin. ADAM Ayrıca Hi-Etik kurucu üyesidir ve Net Vakfı (www.hon.ch) üzerine Sağlık ilkelerine abonedir.

Burada verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi acil durumlarda veya herhangi bir tıbbi durumun teşhis ya da tedavi için kullanılmamalıdır. Lisanslı bir tıbbi profesyonel her türlü tıbbi durumların tanı ve tedavisi için danışılmalıdır. Tüm tıbbi acil durumlar için 911 arayınız. Diğer sitelere linkler sadece bilgi içindir - onlar bu diğer sitelerin ciro teşkil etmemektedir. © 1997 - 2013 ADAM, Inc belgede yer alan bilgilerin herhangi çoğaltılması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.
adam.com

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget