kedi pençesinin yan etkileri ve etkileşimleri


Etkileşimler:

Şu anda aşağıdaki ilaçlardan hiçbiriyle ile tedavi ediliyor ise, ilk olarak sağlık kuruluşu konuşmadan kedi pençesi kullanmamalısınız.
Immünsupresif ilaçlar - Kedi pençesi bağışıklık sistemini uyarmak, çünkü teorik olarak, böyle bir organ nakli ya da otoimmün bir hastalığı tedavi etmek için aşağıdaki reçete siklosporin veya diğer ilaçlar gibi bağışıklık sistemini baskılamak amacıyla ilaçlarla kullanılmamalıdır.
NSAİİ - Kedi Pençesi ibuprofen (Advil, Motrin) ve naproksen (Aleve) gibi steroid olmayan anti-enflamatuar ilaçlar (NSAID) ile ilişkili gastrointestinal hasara karşı koruma sağlayabilir.
Diğer ilaçlar - Kedi Pençesi aşağıdaki ilaçlar ile etkileşime girebilir:
  • Antikoagülanlar (kan inceltici ilaç)
  • Diüretikler (su hapları)
  • Doğum kontrol hapları dahil Östrojenler ve progestinler,
  • Antihipertansif (kan basıncı) ilaç

İlaç Etkileşimleri:

Immünsupresif MedicationsNonsteroidal Anti-enflamatuar ilaçlar (NSAID)

Alternatif İsimler:

Kedi Pençesi; Una de gato; Uncaria tomentosa
  • 2007/02/24: Geçen üzerine yorum
  • Steven D. Ehrlich, NMD, tamamlayıcı ve alternatif tıp konusunda uzmanlaşmış özel uygulama, Phoenix, AZ. VeriMed Healthcare Network tarafından sağlanan inceleyin.
Adam KaliteADAM, Inc ayrıca Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu (www.urac.org) olarak bilinen URAC tarafından akredite edilmiştir. URAC akreditasyon programının ADAM kalite ve hesap verebilirlik titiz standartlarına uygun olduğunu belirtmek amacıyla bağımsız bir denetim olduğunu. ADAM online sağlık bilgileri ve hizmetleri için bu önemli ayrım ulaşmak için ilk biridir. ADAM adlı yayın politikası, editöryal süreç ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi edinin. ADAM Ayrıca Hi-Etik kurucu üyesidir ve Net Vakfı (www.hon.ch) üzerine Sağlık ilkelerine abonedir.

Burada verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi acil durumlarda veya herhangi bir tıbbi durumun teşhis ya da tedavi için kullanılmamalıdır. Lisanslı bir tıbbi profesyonel her türlü tıbbi durumların tanı ve tedavisi için danışılmalıdır. Tüm tıbbi acil durumlar için 911 arayınız. Diğer sitelere linkler sadece bilgi içindir - onlar bu diğer sitelerin ciro teşkil etmemektedir. © 1997 - 2013 ADAM, Inc belgede yer alan bilgilerin herhangi çoğaltılması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.
adam.com

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget