yaban mersinin yan etkileri ve etkileşimleri


Etkileşimler:

Antikoagülanlar (kan inceltici ilaç) - Teoride, yabanmersininde antosiyanosit pıhtılaşma kan vermeyebilir, çünkü aspirin gibi kan inceltici ilaçlar ile yabanmersini alırsak kanama riski olabilir. Bütün meyve bu gibi durumlarda daha güvenli olabilir. Eğer kan inceltici ilaç alırsanız yabanmersini almadan önce doktorunuza danışın.
Diyabet için İlaçlar - Yabanmersini düşük kan şekeri gibi görünüyor Çünkü, güçlü diyabet ilaç etkisi yapabilir. Ayrıca, aynı zamanda daha düşük kan şekeri hipoglisemi (kan şekeri düşüklüğü) neden olabilir diğer otlar ile yaban mersini alıyor. Ayrıca düşük kan şekeri zencefil, ginseng, çemen, ve sarımsak içeren otlar. Eğer şeker hastalığı için ilaç alıyorsanız yabanmersini almayın.

İlaç Etkileşimleri:

Kan inceltici ilaçlar

Alternatif İsimler:

Yabanmersini, Avrupa Yabanmersini, Huckleberry; Vaccinium myrtillus
  • 2007/02/24: Geçen üzerine yorum
  • Steven D. Ehrlich, NMD, tamamlayıcı ve alternatif tıp konusunda uzmanlaşmış özel uygulama, Phoenix, AZ. VeriMed Healthcare Network tarafından sağlanan inceleyin.
Adam KaliteADAM, Inc ayrıca Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu (www.urac.org) olarak bilinen URAC tarafından akredite edilmiştir. URAC akreditasyon programının ADAM kalite ve hesap verebilirlik titiz standartlarına uygun olduğunu belirtmek amacıyla bağımsız bir denetim olduğunu. ADAM online sağlık bilgileri ve hizmetleri için bu önemli ayrım ulaşmak için ilk biridir. ADAM adlı yayın politikası, editöryal süreç ve gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi edinin. ADAM Ayrıca Hi-Etik kurucu üyesidir ve Net Vakfı (www.hon.ch) üzerine Sağlık ilkelerine abonedir.

Burada verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi acil durumlarda veya herhangi bir tıbbi durumun teşhis ya da tedavi için kullanılmamalıdır. Lisanslı bir tıbbi profesyonel her türlü tıbbi durumların tanı ve tedavisi için danışılmalıdır. Tüm tıbbi acil durumlar için 911 arayınız. Diğer sitelere linkler sadece bilgi içindir - onlar bu diğer sitelerin ciro teşkil etmemektedir. © 1997 - 2013 ADAM, Inc belgede yer alan bilgilerin herhangi çoğaltılması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.
adam.com

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget