bel-cevresindeki-yaglari-eritmek-icin-yuruyun

Bel çevresindeki yağları eritebilmek için yürüyün
Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için öncelikle onların neden kaynaklandığını bilmeniz gerekir. Daha sonra hızlı tempoda bir yürüyüş programı ile belinizi inceltebilirsiniz ..
Politikacılar, dedikodu yazarları, doktorlar ve en yakın arkadaşınız aynı dertten yakınıyor; yağlanma! Özellikle de bel çevresinde oluşan yağlar! Bel çevresi yağları hakkında en güzel şey; onu ne kadar iyi tanıyıp neden oluştuğunu bulmaktır. Nedenini bulunca, kurtulmanız da o kadar kolay olur. İşte karın yağlarıyla ilgili bilmediğiniz gerçekler... Kafanızın bir köşesine yazın!

SAĞLIĞIN DÜŞMANI
Tüm yağlar aynı değil:
Yaktığınzdan daha fazla kalori alırsanız, bu ekstra kaloriler iki değişik yerde toplanabilir. Vücudun uzun dönemli yağ saklama depoları hemen derinin altındadır. Kısa dönem için saklanan yağlar ise karnınızın derinliklerine depolanır. Karın kaslarınızın altına doğru şerit gibi sarkan bu yağlar, fileden bir önlüğe benzer.

Gözle göremediğiniz yağlar en tehlikelisidir:
Bikini bölgenizi ve göbek deliğinizi çirkinleştiren yüzeysel yağlar bikini giymenizi engelleyebilir; ama bunları biraz sıkıştırmak sizi öldürmez. Ama eğer sağlam bir bira göbeğiniz varsa, yalan makinesine yakalanmış bir politikacıdan daha kötü duruma düşebilirsiniz. Bunun sebebi; çok fazla derinde bulunan yağların çok fazla miktarda protein ve hormon üretmesi ve bunun da çok büyük tehlikeler yaratmasıdır. Bunlar arasında; kötü LDL kolesterolü ve trigliserit seviyeleri, yüksek kan şekeri, tansiyon, insüline karşı direnç ve yaygın iltihaplanma var. Bunların hepsi kanser, kalp rahatsızlıkları, şeker hastalığı ve bunama gibi birçok hastalığı tetikliyor. Ne yaptığınızı bilirseniz genellikle bunları düzeltebilirsiniz. Bu yüzden okumaya devam edin!

KİLOYA DEĞİL SANTİME BAKIN
Ölçülerinize güvenmeyin:
Riskli bel çevresi yağlarınızı azaltmaya başladığınız zaman kilonuz geçici olarak artabilir. Bu yüzden kiloya değil santime bakın. Eğer kadınsanız, bel çevreniz yaklaşık 81 santim; erkekseniz 87.5 santim olmalıdır.

Bel çevresindeki yağların ortadan kaldırılması zor değildir:
Aşırı kilolu değilseniz ama yine de bel çevreniz kalınsa, belinizi inceltmenin en hızlı yolu yürüyüş yapmaktır. Her gün 30 dakikalık hızlı yürüyüşler bu yağ hücrelerinin yayılmasını engelleyecektir. Daha fazla yürüyerek bel çevrenize yeni bir görünüm kazandırabilir; sarkık karın yağlarınızı dümdüz bir karına dönüştürebilirsiniz.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget