kalbe ferahlik veren macun

Bünyeyi Kuvvetlendiren Ve Kalbe Ferahlık Veren Macun

Üç tutam safran çiçeği, ikişer tutam papatya ve ayrık otu kökü, birer tutam kayışkıran otu ve yarımşar avuç şahtere otu nane ile birlikte dövülerek ezilir. Safran çiçeği hariç, diğerleri bir kaba konarak on beş dakika süre ile kaynatılarak süzülür. Süzü­lerek elde edilen karışıma, macun kıvamına gelinceye kadar saf­ran çiçeği tozlan ilâve edilerek yoğrulur. Hazırlanan macun sümbül yağı ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yer­de saklanır. Bünyeyi kuvvetlendiren ve kalbe ferahlık veren bu ma­cundan, sabah ve akşam yemekten sonra bir çorba kaşığı yenir.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget