kirisikliklar icin kucuk meyveler

Kırışıklıklar için küçük meyveler

Yabanmersini, böğürtlen, ahududu, çilek gibi küçük meyveler vitamin, mineral ve antioksidan içeriği bakımından zengin oldukları için yaşlanma sürecini de geciktiriyorlar.
Küçük meyveler arasındaki en önemli olanı ise kuşkusuz yaban mersini!

"Yabanmersini, portakala göre üç kat fazla antioksidana sahip bir gençlik iksiridir. Aslında bir porsiyon yabanmersini; beş porsiyon havuç, elma, brokoli ya da kabağın vereceği kadar antioksidan verir" diyor ünlü bilim adamı Erica Angyal ve ekliyor,
"Bir avuç çilek, vücudumuzun her gün kolajen üretimi için gereksinim duyduğu C vitamini ihtiyacım karşılar. Bir fincan çilek, önerilen günlük C vitamini alımını ise yüzde 125 oranında karşılar!"
Aklınızda bulunsun: Küçük meyveler genellikle çok sayıda tarım ilacına maruz kalırlar. Bunun için mümkün olduğunca organik olanları tercih edin.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget