uykusuzluk icin bitkisel cozum onerileri

Uykusuzluk İçin Bitkisel çözüm önerileri
Uykusuzluk çekmemek için iyice yorgun olmadığınız zamanlarda yatmaya gitmeyin. Öğleden sonra ya da ikindi vakti , (kesinlikle yatmadan önce değil) düzenli olarak egzersiz yapın.

Yapılan araştırma sonuçlarına göre iyi kondisyona sahip olan kişiler mutlu ve rahat şekilde uyuyabiliyor.
Uykusuzluk için bitkisel öneriler :Kediotu :

Akşamları kediotu çayı yapın, Kedi otunun rahatlatıcı etkisi vardır, bir fincan kaynar suya 1 çay kaşığı kediotu koymanız yeterli. Yatmadan önce 1 fincan için. Bu çayı günde 2-3 kere tüketebilirsiniz.

Papatya çayı
Papatya çayı yatmadan önce hepimizin içtiği geleneksel bir bitkisel içecektir. Bir fincan kaynar suya 2- 3 çay kaşığı papatya koyun. Dinlendirip süzdükten sonra için. Papatya çayı poşetl halinde de satılmaktadır.
Kılıç Otu, Binbirdelik Otu

Kılıçotu sadece depresyon tedavisinde kullanılmakta ancak aynı zamanda kaygı düzenleyici etkisi vardır. MAO olarak bilinen enzimi durdurabilmektedir. Kılıçotu çayı 4 ila 6 hafta arasında içildiğinde etkili olur. Bir fincan kaynar suya 1-2 çay kaşığı kurutulmuş kılıçotu koyun, dinlendirdikten sonra süzerek için.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget