vucut catlaklarini onlemek icin

vücut çatlaklarını önlemek için beslenme önerileri
Cildinizin esnek ve formda olması için sadece dıştan korunması değil, içten de beslenmesi gerekmektedir. Cildiniz için gereken özeni göstermek istiyorsanız,işe öncelikle beslenme düzeninizi değiştirerek başlamanız gerekir.

Bu nedenle yediklerinize dikkat etmenizde yarar var.

Yoğurt, süt, taze sebze ve meyveleri masanızdan eksik etmeyin.
Serbest radikallerle savaşarak hücre yenilenmesi için önemli bir rol oynayan E ve C vitamini içeren yumurta, süt ve süt ürünleri gibi besinleri tercih edin.

Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olan besinleri tüketin. Böylece daha parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Günde 1 - 1,5 litre su içmeyi ihmal etmeyin. Cildinize gereken nemi sağladığınızda esnekliğini uzun bir süre koruyabilirsiniz.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget