kadinlarda kisirlik tedavisi icin bitkisel yontemler

Kadınlarda kısırlık tedavisi için bitkisel yöntemler

İşte Kısırlı tedavisinde kullanılan bitkisel reçeteler
Zamanımızda modern tıp hayli gelişmiş olmasına rağmen doğal yollarla hamile kalamayan ve çocuk sahibi olamayan kişiler bir de eski yöntemleri deneyelim, nasıl olsa kaybedecek birşey yok diyerek alternatif bitkisel yöntemleri deniyorlar.


İşte bu bitkisel yöntemlerden bazıları :
1. Ceviz içi dövülerek elde edilen ezme, Soğan tohumu ve susam yağı ilave edilerek macun kıvamına geline dek yoğrulur. Bu macunla bakla iriliğinde haplar yapılarak adetten sonra günde üç-beş tane yutulur.
2. Pelin otu, Nar Çiçeği ve Soğan tohumu kaynar suya konularak sonra demlenir. Süzüldükten sonra elde edilen posa, macun kıvamına geline dek bal ile karıştırılarak yoğrulur. Elde edilen macundan kahvaltının ardından bir çorba kaşığı yenir.
3. Yer somunu kökü suda kaynatıldıktan sonra süzülür. Elde edilen posa , macun kıvamına geline dek bal ile karıştırılarak yoğrulur. Elde edilen macundan kahvaltının ardından bir çorba kaşığı yenir.
4. Yer somunu kökü suda kaynatıldıktan sonra süzülür. Elde edilen su bir müddet dinlendirilir. Kısırlığa karşı sabah ve akşam bu sudan bir bardak içilir.
5. Hamile kalabilmek için sabahları aç karnına taze süt, akşamları da uyumadan önce susam yağı içilir.

Yorum Gönder

yorumlarınıza ve yorum sayfası üzerinden bize sorduğunuz sorularınaza en kısa sürede dönmeye çalışacağız daha sağlıklı bir iletişim için sağ alt köşede çıkan whatsapp ikonuna tıklar iseniz direk whatsapp iletişimi sağlayabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

[blogger] [facebook]

ivythemes

{facebook#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {twitter#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {google-plus#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {pinterest#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget